ProTOP

Protop – remonty mieszkań Warszawa – to nasze hasło.

Jesteśmy firmą remontowo-budowlaną z własną stolarnią z siedzibą w Warszawie.

Z przesłaniem ku uczciwości, jakości i doskonałości jako profesjonalna firma budowlana działająca nieustannie od 2011 roku, jesteśmy dumni z naszego zespołu najwyższej klasy specjalistów we wszystkich dziedzinach budownictwa.

Zbudowaliśmy silną sieć podwykonawców, dostawców, pośredników w handlu nieruchomościami, oraz architektów i projektantów, firm ubezpieczeniowych, prawników i innych specjalistów z branży.

Wierzymy, że dobra komunikacja jest jednym z głównych priorytetów w zakresie efektywności i sukcesu. Jesteśmy dumni i oddani temu, co robimy.

Każdy klient i jego projekt nawet ten najmniejszy jest przez nas traktowany priorytetowo.

Jesteśmy z Wami od samego początku do samego końca.

  Remonty Mieszkań Warszawa – przykłady

  Wykonaliśmy Remont typowej łazienki w starym Budownictwie z lat 60 ubiegłego wieku przy ul. Racławickiej 25 w Warszawie.

  Modyfikacje polegały na doprowadzeniu nowej elektryki (światło, gniazdka oraz modyfikacji istniejącej hydrauliki. Łazienka posiadała wannę, która zastąpiona została prysznicem. Został wykonany sufit podwieszany z nowym oświetleniem halogenowym 12V. Kabina prysznicowa, WC montaż firmy KOLO.   MOŻNA GO OBEJRZEĆ W KATEGORII TWOJE OSTATNIE WPISY PO LEWEJ STRONIE EKRANU.

  Miłego oglądania:)

  Remont ekspres !!!!

  —–Właśnie skończyliśmy ekspresowy remont na ulicy Pułku Baszta 5 w Warszawie dla Państwa Stanisława i Barbary Lechowskich. Remont trwał niecałe 2 tygodnie!

  Referencje Państwa Lechowskich można przeczytać na stronie głównej Protop w zakładce REFERENCJE.:

  —-Ciekawy PROJEKT NA ULICY KOLEJOWEJ w Warszawie

  PROJEKT Remont Mieszkania Warszawa , UL KOLEJOWA 47 …………

  Zapraszamy do oglądania naszych prac i kontaktu w sprawie Waszych projektów.

  Spełniamy marzenia.

  Podobne zdjęcia:

  WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner