remont łazienki PROTOP

remont łazienki warszawa, remont mieszkania warszawa, remonty mieszkań warszawa, remonty warszawa

remont łazienki warszawa, remont mieszkania warszawa, remonty mieszkań warszawa, remonty warszawa, remont małej łazienki

Witamy Państwa,

Specjalizujemy się w remontach kuchni i łazienek. Nic dziwnego, bo zatrudnieni są u nas najlepsi fachowcy z Polski z długoletnim doświadczeniem. Mamy najlepszych designerów i architektów.

Posiadamy zakład stolarski,  tak że wszystko wykonywane jest praktycznie od ręki i pod konkretny wymiar. Jeżeli szukacie firmy, która profesjonalnie na co dzień zajmuje się remontami i wykańczaniem wnętrz pod klucz,  jesteście w dobrym miejscu.

Prezentujemy tym razem remont małej łazienki w stylu śródziemnomorskim. Niebiesko-błękitna glazura na ścianach a terakota imitująca podłogę drewnianą. W tej łazience jak prawie każdej z przełomu lat 70-80 zeszłego wieku mamy problem z małą przestrzenią. Każdy centymetr się liczy, tak aby była możliwość zamontowania całej armatury i dodania jak zwykle pralki. Bez ramowe drzwi prysznicowe, które dały wrażenie większej łazienki, dopełniły tym samym efekt czystej prostej przestrzeni.

W tej małej łazience mamy wszystkie luksusy potrzebne w dzisiejszych czasach do zaspokojenia naszych potrzeb.

Potrafimy świetnie zaprojektować i przeprowadzić remont małej łazienki, nawet w małych mieszkaniach i kawalerkach.

Oczywiście zapraszamy do obejrzenia naszych innych projektów remontów łazienkowych

Zawsze traktujemy Naszych Klientów z najwyższym szacunkiem i dostosowujemy każdą przestrzeń do ich potrzeb, ale tak naprawdę oznacza to tylko tyle, że spełniamy ich marzenia w aranżacji nawet tak małych przestrzeni, jak ta mała łazienka

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i do współpracy nowych klientów- Zespół PROTOP

https://www.protop.com.pl 

Podobne zdjęcia:

WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner