generalny remont mieszkania warszawa, mieszkanie pod klucz warszawa, firma remontowa warszawa

kompleksowy remont mieszkania warszawa 2018, generalny remont mieszkania warszawa, mieszkanie pod klucz warszawa, firma remontowa warszawa

Witamy Państwa po raz kolejny w tym roku 2018. Właśnie ukończyliśmy kolejny generalny -kompleksowy remont mieszkania warszawa na ul. Paryskiej w Warszawie. Remont tak jak zwykle z naszą firmą przebiegł sprawnie i szybko. Początek  7 stycznia, a odbiór prac 12 marca. Kolejny remont do kolekcji firmy, w stylu nowoczesnym. Jak każdy kompleksowy remont warszawa zaczęliśmy tak jak zawsze od projektu a skończyliśmy na wizualizacjach.

Klient miał do wyboru jak zawsze setki produktów w różnych przedziałach cenowych w kompleksowy remont mieszkania warszawa Po ustaleniu budżetu zabraliśmy się za planowanie przestrzeni. Dobieranie produktów oraz zakresu prac jaki możemy dokonać z pieniędzy przeznaczonych na projekt.

Powstały przy tym rożne koncepcje i różne rozwiązania, została stworzona lista produktów do wyboru i zostało to ujęte  na poniższych zdjęcia. Po wygenerowaniu wizualizacji klient  mógł zobaczyć swoją wizję…   na zdjęciach i ocenić jak “ona” będzie wyglądała w rzeczywistości. Na tym etapie większość klientów :).

Nie jest zbytnio zadowolonych z pierwotnych swoich wizji i wymaga od nas zmiany kolorystki oraz produktów. Dlatego tak ważną sprawą i częścią jest wykonanie projektu i wizualizacji, umożliwia to wprowadzenie wszelkich zmian “przed” rozpoczęciem projektu.

Przy czym nie naraża to w żaden sposób budżetu i można wtedy uniknąć wielu rozczarować i niepotrzebnych kosztów.  W trakcie trwania i po skończonym projekcie. Bo najważniejsze jest to aby każdy kompleksowy remont mieszkania warszawa po “skończeniu” sprawiał nam 100% satysfakcji i uciechy.

http://www.protop.com.pl

 generalny remont mieszkania warszawa , mieszkanie pod klucz warszawa, firma remontowa warszawa

Kolejny etap to remont…

Zapraszamy do współpracy nowych klientów którzy poszukują spokoju, uczciwości, profesjonalności firmy remontowo-budowlanej. Firma która czerpie satysfakcje z realizowanych projektów a nie tylko z zarabiania pieniędzy!

Pozdrawiamy Zespół PROTOP. http://www.protop.com.pl

A na koniec to co każdy lubi najbardziej zdjęcia przed i po w jednym:)

Podobne zdjęcia:

Sprawdź inne nasze projekty

meble na wymiar warszawa 18

meble kuchenne na zamowienie warszawa, szafy na wymiar warszawa, remont kuchni warszawa

meble na wymiar warszawa 18, meble kuchenne na wymiar, meble kuchenne na zamowienie warszawa, szafy na wymiar warszawa, remont kuchni warszawa Witamy Państwa Przedstawiamy kolejny remont kuchni warszawa oraz wykonanie

meble kuchenne warszawa

firma remontowa warszawa, remont mieszkania warszawa, meble kuchenne na zamowienie warszawa, szafy na wymiar warszawa

meble kuchenne warszawa, firma remontowa warszawa, remont mieszkania warszawa, meble kuchenne na zamowienie warszawa, szafy na wymiar warszawa Kolejny mikro remont kuchni z wykonaniem i montażem mebli kuchennych tym razem

remont domu Czosnów

blank

remont domu czosnów, firma remontowa warszawa, kompleksowy remont domu warszawa, remont kuchni warszawa, meble kuchenne na wymiar warszawa Witamy Państwa, Za nami piękny rok . Ilość kompleksowych remontów i wykonanych